Megtalálták a Húsvét Vasárnap a Tiszában elmerült Imrét. Sajnos nem volt már életben
Hirdetés
Hirdetés
Mint ahogy mi is írtunk róla : "Húsvét vasárnap óta kétségbeesetten keresik a 30 év körüli Török Imrét: a férfi a Tiszában merült el, azóta nem látták.
/A fiatalember a kutyáját sétáltatta Nagykörűnél, majd úgy döntött, ő maga is megmártózik\./
Hirdetés
Egy darabig még látták is a partról, ám 200 méter után elmerült, és nem bukkant fel újra – írja a Szoljon.hu. A portált Németh Ádám megyei katasztrófavédelmi szóvivő tájékoztatta: a hatóságokat is aznap értesítették, miszerint látták, hogy Imre úszni kezd, ám egyszer csak elmerült.
Hirdetés
"
Az édesanyja ezzel a képpel tudatta, hogy a fiút megtalálták, holtan.
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Meghalt Robert Duvall: 95 éves korában hunyt el „A Keresztapa” legendás sztárjaGyászba borult Hollywood: 95 éves...
Mindenegyben blog 2026. február 17. (kedd)
Áll a bál: Aurelio durván kiosztotta Magyar Pétert!Aurelio olyan sallert vert le Magyar Péternek, hogy még a haja is összeborzolódott. ? A cikk a hozzászólásoknál olvasható!