Tegnap kilátogattunk a családdal a Budapesti Adventi és Karácsonyi Vásárra.. BÁR NE tettük volna.. Még most se tértünk magunkhoz attól, amit OTT TÖRTÉNT! EZT figyeljék:
Hirdetés
Hirdetés
November végén megnyitotta kapuit a Vörösmarty téri Budapesti Adventi- és Karácsonyi Vásár. A Pénzcentrum is kilátogatott, hogy első kézből számolhassunk be a kinti hangulatról, no meg persze az árakról..
/A Pénzcentrum idén is kilátogatott a főváros legismertebb vásárára a Vörösmarty térre, hogy be tudjunk számolni a kínálatról, a hangulatról és természetesen az árakról\./
Hirdetés
Az árak tekintetében nagy meglepetés ért minket (az árlista lentebb olvasható), az ételekért italokért ennyit kell fizetnünk, kössék fel a gatyájukat az oda kilátogatók:
Hirdetés
Gesztenye: 1300-1500 forint
Rétes: 1200 forint
Forró tea: 1000 forint
Forró csoki: 990- 1250 forint
Forralt bor 1400 forint
Ásványvíz: 500 forint
Pálinka: 1500 forint 4 cl
Rumos tea: 1200 forint
Sör: 900 forint (4dl)
Bor: 900 forint (1,5 dl)
Lángos: 1000-2500 forint
Kürtőskalács: 1500–2500 forint
Grillkolbász kenyérrel: 3500 forint
Grillezett sertéstarja körettel: 3500 forint
Marhapörkölt rozscipóban: 3300 forint
Gulyásleves rozscipóban: 3300 forint
Sztékburgonya, krokett, grillzöldség: 1000 forint
Hirdetés
Savanyúség: 800 forint
Kemencében sült csülök: 4900 forint
Libamáj: 5400 forint
2023. december 11. (hétfő), 09:12
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Nótár Mary és Aurelio újra együtt – tarol a Ciao Bella feldolgozás!„Ez bomba lett!” – A rajongók máris odavannak a...
Mindenegyben blog 2025. július 06. (vasárnap)
Kiadrák a riasztást!HATALMAS FELHŐSZAKADÁS ÉRKEZIK 1-3CM JÉGESŐVEL,-FIGYELEM!PERCEINK VANNAK HÁTRA: ezekre a megyékre riasztás jött – Aki itt él, zárjon be mindent, hatalmas vihar érkezik, mutatjuk mikor!
Figyelmeztető előrejelzés: zivatar, jégeső és hőség várható vasárnap Magyarországon? Dátum: 2025. július 6....
Mindenegyben blog 2025. július 05. (szombat), 09:30
Megjött! Elérte Magyarországot a gigavihar jégesővel :RIASZTÁS! Durva villámlással ÉS JÉGGEL KÖZELEG a vihar!! ÓRÁRÓL ÓRÁRA MUTATJUK HOL CSAP LE A VIHAR >>>
Figyelmeztető előrejelzés: vasárnap zivatarokkal és hőséggel kell számolni – heves viharok is kialakulhatnak! A...
Mindenegyben blog 2025. július 05. (szombat), 06:04
Borzalmas hír jött– éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! A cikk a hozzászólásoknál olvasható!