A múlt héten jelentette be Beneda Attila kabinetfőnök, hogy jövőre “kötelezően ajánlott” lesz a HPV meddőséget elősegítő injekció, amit a méhnyakrák megelőzésének ürügyével tukmálnak a tájékozatlan diáklányokra.
/A magát “egészségvezetőnek” aposztrofáló kabinetfőnök melegen ajánlja ezt a teszteletlen méreginjekciót, mely szerinte az oltottak életét évtizedek múltán “meg fogja menteni”\./
Meglátásunk szerint Beneda súlyosan megsértette a hatályos törvényeket azzal, hogy elmulasztotta tájékoztatni a nagyérdeműt arról, hogy az oltóanyag rákmegelőző hatása városi legenda csupán, egy képtelen fikció, s hogy többszáz lány halt meg, s ezrek bénultak le e vakcina következtében.
A HPV vírusnak többszáz alfaja létezik, ebből néhány ellen “véd” a vakcina – a tapasztalatok azonban azt mutatják, hogy az oltottakban más, sokkal ártalmasabb HPV alfajok terjednek el.
Az amerikai hatóságok 2006-ban megállapították, hogy azok a lányok, akik korábban a vakcinákban található HPV vírussal már fertõzõttek voltak, a Gardasil oltást követően 44,6% -kal nõtt a méhnyakrák elõfordulása.
Erről vajon miért nem tud a hazai “egészségügyi” kormányzat?
Beneda újságírói kérdésre azt mondta:nem tudni még, melyik gyártó vakcinája lesz a nyertes, a befutó a tenderen. “Nem kell hozzá nagy jóstehetség, a GSK ugyanis öles betűkkel reklámozza honlapján a januárban tartandó úgynevezett Európai Méhnyakrák Megelőzési Hetet”.
Beneda elmondta azt is: egy milliárd Ft közpénzt különítettek el erre a finoman fogalmazva is kétes vakcinára. A három ismétlőoltásból álló sorozat ára korábban 90 ezer Ft volt, melyet a kevésbé tehetőseknek az önkormányzatok, és különféle civil szervezetek “szponzorálták” meg.
Arra nem tért ki a vakcinadiktátor, hogy csak lányoknak, vagy fiúknak is adják-e majd.
Ha idehaza is oly sok halálesetet és bénulást okoz majd a vakcina, mint amit a külföldi tapasztalatok tükröznek, akkor mélyen a zsebébe nyúlhat majd az állam… feltéve, ha szokásuk szerint le nem tagadják, s ismeretlen okokra mutogatva hárítják el a felelősséget.
Újságírói kérdésre nem tudták biztosra mondani, melyik évfolyamban adják majd, de én a 6. osztályra tippelek. Ugyanis akkor együtt adják majd a kötelező MMR és a dTAP ismétlőkkel, ami egyrészt hatványozni fogja a káros hatásaikat, másrészt képtelenség lesz szétválasztani, hogy melyik vakcina okozta a maradandó egészségkárosodást, halált – a kötelezők, vagy a kötelezően ajánlott… Utóbbiakért feltehetőleg még elméletileg sem vállal felelősséget az állam. Óriási tragédia lesz, ha a devizahitelekkel kizsigerelt családok tizenéves leányai sorban bénulnak le/halnak meg majd Beneda “örömteli” újításától.
Reméljük, a társadalom idejében feleszmél, s a kötelezően ajánlott oltásokat visszautasítja, a kötelezőket pedig nagyon határozottan, polgári engedetlenség keretében megtagadja.
Elég az oltási önkényből! Morális ébredést az egészségügyben!
A HPV vakcinákról további infók: http://bekenagykovet.hu/okesz21.html
2021. február 10. (szerda), 20:38
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.